Adana Hizmet İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Hizmet İş İlanları


Sekreter

Duyusal Akademi - Adana

Bahçeşehir de açılacak olan yeni şubemiz için Sekreter aramaktayız.

1 gün önce

Vasıfsız Eleman

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Adana

Balık Ağı imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.Çalışma Saatleri : 08:30- 18:30 1 saat mola (30dk.yemek 15+15 çay molası) Cumartesi yarım gün.

1 gün önce

Temizlik Görevlisi

Duyusal Akademi - Adana

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 gün önce

Turizm Acente Sorumlusu

Intourhealth Sağlık Turizm ve Yönetim A.Ş. - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Turizm Acente Sorumlusu aranmaktadır.

3 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nova Neva Teknoloji - Adana

Müşteri Temsilcisi Firmamız bünyesinde ,Sektörün öncü firmaları adına evden telefon yoluyla tanıtım, anket ya da satış yapacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri alımı gerçekleştirilecektir.Evden çalışma gerçekleştirecek Satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Sabırlı çalışabilecek personel adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Türkiye Geneli HOME OFFİCE çalışacak personel alımları gerçekleştirilecektir. Çalışmamız için, evinizde bilgisayar ve internet olması gerekmektedir.

1 hafta önce

Makine Mühendisi

Erhas Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda sahada yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Temsilcisi

Anadolu Grup Danışmanlık - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Aslanege Personel Hizmetleri A.Ş. - Adana

Çiğlideki hastane projemizde çalışacak Temizlik Personelİ alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Mühendisi

Zetech Endüstriyel Proje San ve Tic Ltd Şti - Adana

Zetech Endüstriyel Firması Endüstriyel Sektörde fabrikaların ihtiyaçlarını inovatif çözümler sunarak karşılamaya çalışan bir firmadır.Firmamızın genel mantığı iş geliştirmek ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak ve onların ihtiyaçarını kendimiz belirleyerek projeler sunmaktır.Bu bağlamda Festo ve Wenglor bölge bayiliğini yürütmekteyiz.Markalara bağlı olarak iştigal konularımız Pnömatik Sistemler , Servo Sistemler , Lineer Sistemler , Sensör ve Görüntü işleme konularıdır.Şirketimizin Satış ve Satış Destek bölümlerine Satış Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Nil Site Yönetimi Yapı ve İnşaat Tic Ltd Şti - Adana

Firmamız da görevlendirilmek üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

2 hafta önce

Mağaza Müdürü

Eman Gy Gayrimenkul A.Ş. - Adana

Butik kavramına ve hizmetlerine getirdiğimiz özgün konseptimiz ile yurtiçi ve yurtdışından özel olarak yarattığımız koleksiyonlarımızı mağazalarımızda sunuyoruz.Bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip konuksever ,içten ve aynı zamanda konusunda uzman stil danışmanlarından oluşan ekibi, aradaki bu bağı kurmakta önemli rol üstleniyor. Var olan ve yeni açılacak mağazamız için yine bu bağı koruyacak ve bilgi/becerileri ile geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz.İş Tanımı• Mağaza servis ve satış hedeflerini gerçekleştirmek,• Müşteri, çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak,• Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak,• Müşteri şikayet/öneri sistemini yönetmek,• Mağazanın karlılık operasyonunu gözetmek, geliştirmek,• Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak,• Ürün sayımının, stok takibinin kontrollerini gerçekleştirmek,• Mağaza içi lojistik uygulamaları yönetmek.

2 hafta önce

Stajyer (Öğrenci)

Cavsak Tercüme ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Adana

Esenyurt alışveriş merkezi binasında ve Taksimdeki ofislerimiz Stajyer Öğrenciler alınacaktır.İlgilenenlerin ilana başvuru yapmaları rica olunur.

1 ay önce

Motorsikletli Kurye

Cavsak Tercüme ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Adana

Esenyurt ve Taksimdeki tercüme ofislerinde çalışacak Motorlu Kurye aranıyor.

1 ay önce

Biyosidal Mesul Müdürü

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Adana

Biyosidal Mesul müdür sertifikası olan, biyolog, kimyager, ziraat mühendisi, kimya mühendisi vb. ilgili bölümlerden mezun, firmamızda çalıştırılmak üzere Biyosidal Mesul Müdür aranmaktadır.

1 ay önce

Makine Mühendisi

Systemmep Mühendislik - Adana

Firmamız Mekanik Tesisat Projelendirme sektöründe hizmet vermektedir.Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Altınyaprak Peyzaj İnş Gıda Bakım Onarım San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda ön muhasebe departmanında çalışmak üzere;Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

1 ay önce

Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı

Altınyaprak Peyzaj İnş Gıda Bakım Onarım San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamız bünyesinde,Belediye ve özel sektörde hizmet verdiğimiz ahşap elemanları üzerine çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Ahşap boya, onarım ve tadilat işleri yapılacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nil Site Yönetimi Yapı ve İnşaat Tic Ltd Şti - Adana

Site yönetimimiz bünyesinde çalışacak bayan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Adana

Firmamızın İSTANBUL, ANKARA ve İZMİR şubelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde şubesi bulunan, kentsel dönüşüm kapsamında Çevre ve İş Hijyeni alanında laboratuvar hizmeti veren kuruluşumuza, İstanbul ilinde çalışacak “Pazarlama Temsilcisi ” takım arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Asistan

ICC Uluslar Arası Belgelendirme - Adana

Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.

1 ay önce

Mekanik Tesisat Teknik Ressam

Systemmep Mühendislik - Adana

Firmamız Mekanik Tesisat Proje sektöründe hizmet vermektedir. Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli MEKANİK TESİSAT TEKNİK RESSAM alınacaktır.

1 ay önce

Paramedik

Mg Ambulans ve Sağlık Hizmetleri - Adana

Sancaktepe merkezli ambulans servisimizde görevlendirilmek üzere Paramedik aramaktayız.Lojman imkanımız vardır.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Adana

Çubukta bulunan bayan hamamında çalıştırılmak üzere Temizlik Görevlisi aramaktayız.Maaş ve ilave olarak tip box ödenecektir.

2 ay önce

Masöz

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Adana

Çubukta bulunan bayan hamamıza BAYAN MİSAFİRLERİMİZE kese ve masaj yapabilecek tercihen tecrübeli bayan personeller alınacaktır. Maaş ve ilave olarak prim ödenecektir.

2 ay önce

Hasta Bakım Personeli

Özel Senin Benim Bakimevi San ve Tic Ltd Şti - Adana

Bedensel engelli bakım merkezinde çalışabilecek, hasta bakım sertifikası olan, en az ilkokul mezunu personel arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Mutfak Şefi

Simurg Enerji İnşaat Tic A.Ş. - Adana

Bornova Küçükparkta bulunan gastropubımıza Mutfak Şefi pozisyonu için ekip arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Uygulama personeli

Netsa Endüstriyel Ltd.Şti. - Adana

Hatay il ve ilçelerinde kendi aracıyla sahada çalışacak uygulama personeli alınacaktır. Detaylar için arayınız 02524190405

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Msr Organizasyon - Adana

Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz 5-4 Yıldızlı oteller,Düğün,konser,eğlence, balo Salonları, Organizasyon ve catering etkinlik alanlarında Görev alacak Bay Bayan Garsonlar Aranmaktadır. Haftanın Belirsiz günlerinde olup, genellikle çalışma Saatleri Giriş-15:00-16:00 ile 00:00-01:00 Saatleri Aralığındadır. Yövmiye Usulu günlük ödeme ile çalıştırılır.Günlük Ssk Yapılır. Gece dönüş Servisi Sağlanır. lojmanımız Yoktur.

2 ay önce

Gözetim Elemanı

İka Grup Güvenlik - Adana

*ATAKÖY *BAHÇELİEVLER *YENİBOSNA *KÜÇÜKÇEKMECE *İKİTELİ *FLORYA *BAKIRKÖY *BAĞCILAR *ESENLER *GÜNGÖREN *ZEYTİNBURNU *EYÜP *BAYRAMPAŞA *SULTANGAZİ *GAZİOSMANPAŞA *FATİH *ŞİŞLİ *OKMEYDANI *KAĞITHANE *ÇAĞLAYAN *MECİDİYEKÖY *BEYOĞLU *AVCILAR *BEYLİKDÜZÜ *BEYKENT *TÜYAP *BÜYÜKÇEKMECE *SİLİVRİ *ESENYURT *KIRAÇ *YAKUPLU *GÜRPINAR *ARDIÇLI* ESENKENT *BAŞAKŞEHİR *KAYAŞEHİR *ALTINŞEHİR *ISPARTAKULE *BAHÇEŞEHİR *ÇEKMEKÖY *KADIKÖY *KARTAL *MALTEPE *SANCAKTEPE *ÜSKÜDAR *ATAŞEHİR *BEYKOZ PROJELERİMİZE;Acil Hemen İş Başı Yapacak Bay-Bayan Gözetim Elemanı 2.650Tl+Yol+Yemek+Agi+SskMAAŞ ORTALAMASI: 2800TL/3200TL + YEMEK + YOL + SSK + AGİVARDİYA SİSTEMLERİ;Sabit Gündüz veya Sabit geceSabah 09:00 Akşam 18:30 hafta sonu tatil2 gece 2 gündüz 2 izin4 Gündüz 2 İzin 4 Gece 2 İzin12 saat çalışıp 36 saat izin3 vardiya 8 saat 6 gün çalış 1 gün izin (isteğe bağlı)

2 ay önce

TTS INTERNATIONAL

TTS INTERNATIONAL - Adana

Tts international ailesi olarak ürünlerimizden, kazançlarımızdan bilgi almak, evden de olmak üzere kendi işinizi ve kariyerinizi kendiniz belirleyeceğiniz bir sistem olan network marketing hakkında bilgi almak ve bayiliğinize sahip olup kısa zamanda kazanç elde etmek için ne duruyoruz? BİLGİ İÇİN DÖNÜŞ YAPMANIZ YETERLİ...

2 ay önce

Adana Geneli Sektörler