Adana Eğlence Tesisleri İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Eğlence Tesisleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Çiğli Limit Özel Öğretim Kursu - Adana

Özel eğitim kursumuzda kadrolu olarak görevlendirmek üzere TYT AYT ve lise matematik, geometri tecrübesi olan Matematik Öğretmeni arıyoruz.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Adana

Ana Dil seviyesinde Almanca konuşuyorsanİletişimim kuvvetli, problem çözmede üstüme yoktur ve ikna gücüm yüksektir diyorsanSeni de aramıza bekliyoruz ! ! !Maaş 4000 TL + Prim + SGK

1 yıl önce

Garson

Centat Gıda İnş Tur Oto San ve Tic Ltd Şti - Adana

Garson pozisyonunda görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak:Kişisel hazırlık yapmakMasa, sandalye, servis takımlarını hazırlamak vb. servis öncesi hazırlıklarını yapmakRezervasyon ve menü kontrolü yapmak Müşterileri karşılamakMüşterilere yiyecekİçecek seçimine ilişkin tavsiyelerde bulunmakMüşterilerden yiyecek ve içecek siparişi almakYiyecek ve içecek servisi yapmakMüşterilerin istek ve şikayetlerini alarak yetkililere iletmekMüşterileri uğurlamak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

9 ay önce

Pazarlama Elemanı

Melis Arı Çiftliği Gıda San ve Tic Ltd Şti - Adana

Panora Avm de çalıştırılmak üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Dağıtım Elemanı

Pul Ticaret Aygaz Bayi - Adana

Evlere ve iş yerlerine tüp ve su dağıtımı yapılacaktır.Aygaz ve hayat su bayiServisler motorla ve araçlarla yapılmaktadır.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bektaş Group Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Adana

İstanbul K.çekmece/Sefaköyde buluna firmamızda klima filtresi için Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

8 ay önce

Elektrik Öğretmeni

Özel Sonuç Yayıncılık Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ankara - Etimesgutta bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi OkulumuzaÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun;1. Elektronik Öğretmenliği/Eğitimi2. Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği3. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği/Eğitimi4. Telekomünikasyon Öğretmenliği

7 ay önce

Geri Dönüşüm İşçisi

Deniz Plastik Boru - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Geri Dönüşüm İşcisi aranmaktadır.

3 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

ICC Uluslar Arası Belgelendirme - Adana

Prosafe aş Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın adayları aramaktayız.İş Tanımı:Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde becerilerini uygulayabilmek,operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

6 ay önce

Paketleme İşçisi (El İle)

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Adana

EL işçiliği ile sarımsak paketleyen firmamıza Paketleme İşçisi alınacaktır.Asgari ücrete ek olarak performansa bağlı 1000 TL prim verilmektedir.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Adana

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

1 yıl önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Ayon Makine Ltd Şti - Adana

Maslak ta bulunan taksi durağımıza (Gece) telefonlara bakacak emekli eleman aranmaktadır. Şişli ve Sarıyer bölgesi tercih sebebidir.

1 yıl önce

Garson

Dafne Catering Gıda ve Yemek San Tic A.Ş. - Adana

Ankara Sincan Temelli Anadolu OSB Sosyal Tesislerinde Dafne Restaurantta çalışacak Garson aramaktayız.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Homenet Telekomünikasyon San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Adana

Turkcell Superonline Bireysel Çözüm Merkezinde, kampanya, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek “Çağrı Merkezi SatışTemsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Kimya Öğretmeni

Lokomotif Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti - Adana

12 Yıldır eğitim sektöründe başarısı ile devamlılığını sürdürerek büyüyen kurumumuza Kimya Öğretmeni alımı yapılacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ankaş Ankara Kağıt Plastik Metal İmalat San ve Tic A.Ş. - Adana

Ön muhasebe ve ofis işleri için Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Adana

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gms Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Adana

Hadımköyde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Modelist

Ulama Tekstil - Adana

Firmamızda görevlendirmek üzere Modelist alınacaktır.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

Firmamız bünyesinde tam zamanlı çalışmak üzere Pazarlama Uzmanı olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

1 yıl önce

Adana Geneli Sektörler