Adana Bilgisayar / BT / Internet İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Bilgisayar / BT / Internet İş İlanları


Mobil Uygulama Geliştiricisi

K2 Bilişim - Adana

Xamarin Mobil Uygulama GeliştiriciTakım çalışması için uyumlu, bireysel başarısı kadar takımının başarısını da önemseyenSürekli öğrenmeye, yeni teknolojilere ve gelişime açık, planlama ve problem çözme yeteneği gelişmiş, analitik düşünebilen mobil yazılım uzmanı arıyoruz.Çalışma şeklide tam zamanlı olup, remote çalışma imkanı vardır.Maaş tecrübeye göre değişmekle birlikte, 4.000 - 7.000 TL aralığındadır.

1 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Tetraport Teknoloji A.Ş. - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı alınacaktır.Mevcutta kullanılan Point of Sale yazılımı için yeni geliştirmeler yapılacaktır.

1 ay önce

Grafiker

Softetic Bilişim İthalat İhracat Dış Tic Ltd Şti - Adana

*Şirketler ve sektörel websiteleri için tüm sayfaların masaüstü/mobil çizimini yapmak,*Yaratıcı ve ilgi çekici online banner, ürün görseli, sosyal medya tasarımları yapmak,*Fuar, etkinlik , organizasyon gibi markanın temsil edildiği her alanda grafik görsel uygulamaları geliştirmek ve materyalleri hazırlamaya yardım etmek,

1 ay önce

Full-Stack Web Developer

Orphans Care Federation - Adana

Job Title: Web DeveloperLocation: Istanbul / TurkeyReporting Line: Technical line to CEOJob Status: Fixed term – 1 year (extendable)Hours: Full-time, 45 hours per week, Monday through FridaySalary: Salary defined by the candidates qualifications and the OCFs salary scale in Turkish Lira.Orphans Care Federation is a charitable organization supporting the field of humanitarian philanthropy and a tool to link organizations to each other, we seek to help humanitarian organizations build their capacity to provide a better service and care for orphans. OCF is a non-governmental humanitarian organization officially registered in Turkey. Writing well designed, testable, efficient code by using best software development practices,Creating website layout/user interfaces by using standard HTML/CSS practices,Creating and maintaining software documentation,Supervising the graphic design of the organizations websites and other platforms, and ensuring that they are updated periodically and free of problems,Designing and writing content for the organizations websites and other platforms,Maintaining an understanding of the latest Web applications and programming practices through education, study, and participation in conferences, workshops, and groups,Implementing contingency plans in case the website goes down,Working directly with project managers, designers, and senior management,Integrating data from various back-end services and databases,Determinant the technical needs and requirements necessary for the successful implementation of all the tasks assigned to him/her,Keeping pace with all that is new in the world of technology and applying what it deems appropriate,Diagnosing and discovering complex technical problems and identifying their causes in order to avoid their occurrence in the future,Adherence to project delivery deadlines,Staying in constant communication with the rest of the team,Working on more than one project at the same time, which requires time management.

2 ay önce

Back-End Developer

Tetraport Teknoloji A.Ş. - Adana

Yazılım Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Jade Gayrimenkul - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tele Satış Temsilcisi aranmaktadır.

2 ay önce

Teknik Personel

Itc Bilgisayar Sistemleri - Adana

Bilişim firmamızda çalışacak Teknik Personel aranmaktadır.

2 ay önce

Front-End Developer

Çizim Medya - Adana

Ankaradaki ofisimize, Yurtdışı Partner firmamızın istekleri doğrultusunda WC3 kod standartlarına ve kurallarına uygun, web sitesi ve çeşitli web eklentileri hazırlayabilecek, Covit-19 nedeni ile bir süreliğine evden, tam zamanlı (günlük 8 saat) çalışacak Front End Developer takım arkadaş(lar)ı aramaktayız.

2 ay önce

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Mrtk Bilişim A.Ş. - Adana

*Notebook bakım ve onarımı konusunda deneyimli*Bilgisayar donanım bilgisine sahip*Arıza tespit ve onarımı yapabilen*Windows server işletim sistemlerinde kurulum ve destek verebilecek*Network Ürünlerinde altyapı ve kurulum bilgi sahibi*SQL Server deneyimi olan*Yedekleme sistemleri konusunda bilgili*Ms windows ve Mac os işletim sistemleri kurabilen*İstanbul Avrupa yakası tercihen Esenler ve civarı ikamet eden* Enerjik , prezantabl , takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Nesilce Soft - Adana

2 (İKİ AY) Ekip arkadaşlarıyla çalışıp, sonradan serbest uzaktan en az 5 yıl çalışacak sözleşmeli yazılımcılar işe alınacaktır.

3 ay önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilişim Uzmanı aranmaktadır.Çalışma saatleri ; 08:30-18:00

3 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Karacan Ticaret - Adana

Firmamızın E-Ticaret işlemlerinde yardımcı olabilecek Stajyer Öğrenci aramaktayız.Bu işte kendini geliştirmek isteyen, bir şeyler öğrenmek için çabalayan arkadaşlara ihtiyacımız var.

3 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

Devartist | İnteraktif Web Ajansı - Adana

Küçük ekibimize katma değer sağlayacak, uyum içerisinde çalışabileceğimiz, kendisini geliştirmesine sonuna kadar destek olacağımız, Front-End Development ve Google ADS konusunda deneyimli bir takım arkadaşı arıyoruz.Websitelerindeki front-end güncellemelerinin yapılmasıGoogle ADS reklamların takibinin yapılması, optimizasyon ve raporlama süreçlerinde rol alınmasıMüşterilerin websitelerinin SEO konusunda belirlediğimiz kriterlerdeki iyileştirmeleri yaparak güçlendirilmesiAdayın PHP bilgisi bizi mutlu eder.

3 ay önce

Front-End Developer

K2 Bilişim - Adana

Dudullu Teknoparktaki yeni girişimimizde bizimle çalışabilecek ve projemize değer katacak yol arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Adana

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine A.Ş. şirketimizde çalıştırılmak üzere bayan asistan arıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızı kontrol edecek n11 sahibinden hepsi burada vesaire ile ilgilenecek sabah açılış 8:30 akşam kapanış 6 çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Kurumsal Pazarlama Elemanı

Wpsoft.Net - Adana

Wpsoft Web Tasarım ve E-Ticaret temsilcilik kısmından daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Adınız ve soyadınıza ait kurumsal web sitesi açılacaktır. Adınız ve soyadınıza ait kurumsal mail adresi açılacaktır. Tasarım ekibimiz dijital kartvizitinizi tasarlayarak size mail olarak iletecektir. İkna kabiliyetiniz yüksek ise bir çok kişi veya firma web sitesi veya e-ticaret sitesi yaptırmak istiyori kendinize bir portföy oluşturarak yüksek prim sistememiz ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İsterseniz başka bir iş yerinde çalışarak ek iş olarak da yapabilirsiniz. Siz sadece müşterinizi bulacak iletişim halinde kalarak isteklerini bize ileteceksiniz. Biz müşterinin talep ettiği web tasarım veya e-ticaret sitesini yapacağız (Sabit maaşımız yoktur. Yüksek prim sistemi ile çalışmaktayız. FREELANCE (SERBEST ÇALIŞMA) AYIN TEMSİLCİSİ PRİM YILIN TEMSİLCİSİ HEDİYE ÇEKİ 3.000 TL WEB TASARIM yaptıracak müşteriden kazanacağınız PRİM 0 E-TİCARET yaptıracak müşteriden kazanacağınız PRİM

4 ay önce

PHP Yazılım Uzmanı

Eybs Bilişim Yönetim San Tic Ltd Şti - Adana

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız yazılım projelerinde çalışmak üzere php laravel framework ve javascript konusunda deneyimli ekip arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Grafiker

Eybs Bilişim Yönetim San Tic Ltd Şti - Adana

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda web ve sosyal medya tasarımları konusunda deneyimli grafik tasarımcı ekip arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Ekont Bilgisayar Reklam Dış Tic San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ekonte creatıve reklam ajansında Bt bölümünde yazılım geliştirecek sorumluluk sahibi Yazılımcı aramaktayız.

5 ay önce

Yazılım Destek Elemanı

Özgür Otomasyon Proje San Tic Ltd Şti - Adana

Yaklaşık 30 yıldır Market Mağaza Depo ve Fabrikalara barkod otomasyon sistemleri kuran firmamız Beylikdüzündeki merkezinde barkod okuyucu, yazıcı, yazarkasa, terazi ve dokunmatik sistemlerin satış ve desteğini vermektedir.Firmamızda değerlendirmek üzere Yazılım Destek Elemanı aranmaktadır.Satışı gerçekleştirilmiş olan donanım ve yazılımları müşterilere kurmak, kullanıcı eğitimlerini vermek,Müşterilerin yazılım ve donanım destek taleplerini telefon, uzaktan bağlantı veya yerinde çözmek,Program kurulumları, eğitim, satış sonrası destek alanında hızlı aksiyon alıp kısa sürede sorunu çözmek. Verilen kaliteli hizmetler ile Müşteri Memnuniyeti sağlamak,Bakım onarım, tamir için Servise gelen cihazlara zamanında müdahale edip bakım onarım ve tamirini yapmak.

5 ay önce

Ofis Destek Personeli

Durak Bilişim - Adana

Video Oyun geliştirme ekibimizde çalışmak üzere ofis destek elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Adana

ÖNEMLİ: CVsiz başvurular kabul edilmemektedir. CVde fotoğraf, doğum tarihi ve iletişim numarası olmak zorundadır!Bilgi işlem departmanlarında en az 2 yıl çalışmış, bilgi işlem teknolojisi, donanım bilgilerine ve problemlerine iyi derecede hakim, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışan, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna alışkın.Kullanıcılara/Çalışanlara; donanım, yazıcı, network, işletim sistemleri, Office yazılımları ile ilgili destek verecek ve çözüm üretebilecek. Sistemlerin kesintisiz sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alabilecek,

5 ay önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Türk Telekom Bayii - Adana

Türk Telekom ofisimizde mağaza yetkisi alabilecek, teknolojik araçlarla arası iyi ve müşteri ilişkilerinde becerikli olan bayan eleman aranıyor.

5 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Heponline İnternet ve Bilişim Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

HEPONLİNE ; Heponline A.Ş. internet altyapı hizmetini kullanarak faaliyete başlamıştır.Heponline kurumsal müşterilerine geniş hizmet yelpazesi ile kablosuz internet hizmetleri, kablolu internet hizmetleri, internet TV yayını, ekonomik ve alternatif internet ses hizmetleri, sanal toplantı odaları, veri barındırma hizmetleri ve sanal faks hizmetleri sunmaktadır.Bireysel müşterilerimize: En yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile kablosuz internet fırsatlarından HEPONLİNE’ın bulunduğu her yerden yararlanmalarını sağlamaktır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.Projelerin kapsamındaki kurulumları yapmak, sistemlerin güvenli ve kesintisiz olarak çalışmasını sağlamak.Müşterilerden gelen destek taleplerine yerinde ve/veya uzaktan ve zamanında müdahalede bulunmak, bulunulmasını sağlamak.Periyodik olarak sistem servis kontrol ve uygulamalarının raporlarının analiz edilmesi ve gerekli müdahalelerin yapılması, sorun halinde en kısa sürede müdahale etmek.

6 ay önce

Bireysel Saha Satış Temsilcisi

Heponline İnternet ve Bilişim Hiz San Tic Ltd Şti - Adana

İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Doğrudan satış çerçevesinde Belirlenen Bölgelerde bireysel kullanıcılara ziyaretlerde bulunup satışlarını gerçekleştirmeleri.İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan bölge bazında müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,HEPONLİNE ; Heponline A.Ş. internet altyapı hizmetini kullanarak faaliyete başlamıştır.Heponline kurumsal müşterilerine geniş hizmet yelpazesi ile kablosuz internet hizmetleri, kablolu internet hizmetleri, internet TV yayını, ekonomik ve alternatif internet ses hizmetleri, sanal toplantı odaları, veri barındırma hizmetleri ve sanal faks hizmetleri sunmaktadır.Bireysel müşterilerimize: En yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile kablosuz internet fırsatlarından HEPONLİNE’ın bulunduğu her yerden yararlanmalarını sağlamaktır.

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Doyosoft - Adana

Spor teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmamızın ürünlerini spor salonları, spor kulüpleri, okul, hastane, fizyoterapi merkezleri ve benzeri yerlerde satış ve tanıtımını yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Muhabir

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Adana

Web sitesi yayınlarımız için, muhabir, makale yazarlığı yapacak personel aramaktayız.

7 ay önce

Ön Büro Elemanı

Altunel Group İnşaat Ticaret Ltd Şti - Adana

Ön büro Elemanı arıyoruz.Ofis Düzeni ve temizliğiÜrün giriş çıkışların kontrolüKargo ve sevkiyata çıkacak ürünlerin düzenlenmesi ve hazırlanması

7 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Medicom Bilişim Medya San ve Tic Ltd Şti - Adana

Bilişim firmamıza Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Bayrak Tekstil - Adana

Bilişim, Güvenlik ve Teknoloji SistemleriFirmamız bünyesinde şirket sahibini asiste edecek sorumluluk almasını bilen kendinden emin cesur ve sahiplenme duygusuna sahip içten samimi dürüst fedakar diksiyonu düzgün bakımlı neşeli 30 ile 35 yaş arasında bayan Yönetici asistanı arıyoruz.NOT ÖN GÖRÜŞMELER ASİSTE EDİLECEK FİRMA SAHİBİ İLE TELEFON DA YAPILACAK OLUP OLUMLU OLAN ADAYLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEYE DAVET EDİLECEKTİR.

7 ay önce

Adana Geneli Sektörler