Adana Bağcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Adana Bağcılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Makroser Ev Tekstili Satış Paz İth ve İhr Ltd Şti - Adana

Halı ve Ev Tekstili Ürünler Grubunda üretim Yapıyoruz.Tekstil perakende markalarımızın SEO, sosyal medya ve digital pazarlama süreçlerini yönetecek, aşağıdaki özelliklere sahip SEO & Digital Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dönmez Asaf İzolasyon Demir Çelik İnş Taş Yapı San ve Tic Ltd Şti - Adana

Ön Muhasebe Personeli arıyoruz.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Zara Bilişim Hizmetleri Ltd Şti - Adana

Satış Danışmanlığı Tecrübesi Olan Personeller Alınacaktır.

9 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Beyaz Rüya Gelinlik - Adana

Gelinlik modaevi tecrübesi olan, gelinlik üzerinde dantel dizayn yapmış tecrübeli bayan çalışma arkadaşları aranıyor.Sgk Maaş Yemek

3 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Mca Yayıncılık Eğitim Ltd Şti - Adana

MCA YAYINCILIK EĞİTİM Limited Şirketinde TV yayını Pazarlama ve Reklam alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Satış ve Pazarlama Personeli arıyoruz.

5 ay önce

Eğitim Danışmanı

Bursa American Life Dil Kursu Eğitim Ltd Şti - Adana

American Life Language Institute – American Life Bursa Eğitim Danışmanı• Kuruma gelen öğrenci adaylarının ihtiyacı olan eğitim programlarını belirleyerek, onları eğitim almaya ikna etmek ve kuruma yeni öğrenciler kazandırmak,• Telefonla veya yüz yüze eğitim danışmanlığı hizmeti vermek,• Satış hedefine ulaşmak için; planlama, organizasyon ve koordinasyon yapmak,• Kuruma yeni öğrenci ve prestij kazandıracak pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak,• Kayıt sonrası öğrencilerin gelişimlerini takip etmek ve sorunlarına çözüm önerileri üretmek,• İstek ve şikayetlere zamanında ve etkin bir şekilde cevap vermek,• Kurumda bulunan diğer ekipler ile entegre çalışmak,• Kurum içi işleyişi, tertibi, sistemi ve iş akışını belirli bir düzen çerçevesinde takip etmek ve yapılan her işi raporlayarak yöneticilere sunmak,• Günlük dökümantasyon ve ofis işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamak.

2 ay önce

Kasap

Sophia Otelcilik İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Adana

Kasabımızda çalışacak güvenilir ve deneyimli Kasap Ustası aranıyor.

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Kütahya Kadir Özkanat İlkokulu - Adana

Özel Kadir Özkanat İlkokulu Kütahyada açıldığı günden beri eğitim alanında lider bir okul haline gelmiş,Vatanını ve milletini seven,Karakterli ve kariyerli nesiller yetiştiren İsabet Okulları bünyesinde hizmet veren bir okuldur.

1 yıl önce

Biyoloji Öğretmeni

Atakent Çağdaş Fen Bilimleri - Adana

Biyoloji Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Yönetici Yardımcısı

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Adana

İş Tanımı· Yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ,· Yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak,· Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,· Yöneticinin kurum içi ve dışı yazılı – sözlü iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,· Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, 

5 ay önce

Oto Kuaför Elemanı

Zenginler Otomotiv - Adana

Oto Kuaför Elemanları aramaktayız.

6 ay önce

Ofis Sekreteri

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Adana

Temizlik ve ilaçlama üzerine hizmet veren firmamıza Ofis Sekreteri aramakayız.

10 ay önce

Garson

Güverte Cafe - Adana

Selimpaşada bulunan Güverte kafeye Garson alınacaktır.Maaş+Sgk+Yemek

2 ay önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Adana

Güzellik merkezimizde çalışmak üzere Estetisyen ve Protez Tırnak Uzmanları alınacaktır. Maaş +Prim olarak çalışılmaktadır.

1 yıl önce

Aşçı Yardımcısı

Lila Catering - Adana

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza Aşçı Yardımcısı arıyoruz.

1 yıl önce

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Nesilce Soft - Adana

2 (İKİ AY) Ekip arkadaşlarıyla çalışıp, sonradan serbest uzaktan en az 5 yıl çalışacak sözleşmeli yazılımcılar işe alınacaktır.

1 ay önce

Üretim Sorumlusu

A-Sil Kablo San ve Tic Ltd Şti - Adana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Sorumlusu aranmaktadır.Üretime ait operasyonların iş akış planı çerçevesinde tamamlanması,Üretimin planlanan doğrultuda sürdürülmesi ve ilgili kontrollerin sağlanması,Üretimde yer alan makina parkurunun sorunlarının giderilmesi,Kendisine bağlı personelin iş programının yapılması,Yöneticilerine ilgili raporlamaların yapılması,Ürünlerin ve hammaddelerin stok takibinin yapılması,Üretim verimliliğini sürekli iyileştirecek testleri yapmak.

1 hafta önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Tepedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Adana

Kliniğimizde bankoda görev yapacak, telefonlar ile ilgilenip, bilgisayardan randevuları verecek, hasta karşılaması yapacak, hasta ödemelerini alacak mesai arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Laboratuvar Sorumlusu

Oxigen Analiz Labratuvar Hizmetleri Tic Ltd Şti - Adana

Çevre Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere, sorumlu olduğu analizlerde gelen numunelerin ilgili talimatlara göre hazırlanmasını, yeni kapsamların oluşturulması müşteri istekleri doğrultusunda analiz edilmesini ve kayıtların tutulması sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Bulvar Seramik Yapı Malz İnş Taah Tur Tic Ltd Şti - Adana

Bursa il ilçe ve Balıkesir bölgesinde satış yapabilecekYapı malzemeleri satışında en az 5 yıl deneyimliŞehir dışı seyahatler yapabilecekCari risk yönetimi deneyimi olanSektörün zorluklarının üstesinden gelebilecekÇalışma arkadaşları arıyoruz..

5 ay önce

Adana Geneli Sektörler