Abana Konaklama ve Otelcilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Abana Konaklama ve Otelcilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Abana

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı aranmaktadır.Tercihen iş makineleri tamiri yapabilen, oto bakım onarım gibi bu alanda kendini geliştirmiş İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Hedef Cs Basın Yayın Mühendislik Hiz Tic A.Ş. - Abana

Ankara Çankayada Basım ve Yayın alanında faaliyet gösteren firmamızın grafik tasarım departmanı için; deneyimli Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.*** Portfolyolu başvurular öncelikli olacaktır.

6 gün önce

Içerik Yazarı

Erdem Bilişim - Abana

İnternet siteleri için verilen konularda özgün içerik yazabilecek yazarlar arıyoruz. İmla kurallarına hakim olunması önemlidir.

2 ay önce

Asistan

Euro 90 TV - Abana

Yönetici Asistanı aranmaktadır. Avrupada ve 49 Ülkede program yapan Euro 90 Tvye Seyahat engeli olmayan Yönetici Asistanı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan Cv VİDEOLU başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir. ***Fotoğraflı Cvler kabul edilecektir.Not : Özel asistanlığın anlamını bilen kişiler başvuru yapsın lütfen.

2 ay önce

Sigorta Muhasebe Elemanı

Kollektif Sigorta - Abana

SİGORTA MUHASEBESİNİ BİLEN, POLİSOFT PROGRAMINI KULLANABİLEN, RAPORLAMA YAPABİLECEK, GÜN İÇİNDE KASA İŞLEYECEK , ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, YÖNETİMİ ASİSTE EDEBİLECEK DÜZEYDE RAPORLAMA VE YÖNLENDİRMELER YAPABİLECEK, MUHASEBE MEVZUATINA HAKİM, PERSONELLER ARANMAKTADIR.

1 ay önce

Çay Servis Ve Temizlik Elemanı

Yağmur Motor San. Tic. A. Ş - Abana

ÇAY SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANI Esenyurt Akçaburgaz Mah. Motorları üreten firmamızda Çay Kahve servisi yapabilecek,personele öğle yemeği servisi,ve ofis temizlik den sorumlu olacak bayan eleman aranmaktadır. Ofislerin temizlik düzenini sağlayacak, Çay/kahve gibi ikramı yapabilecek, Personele öğle yemeği servis yapabilecek. Temizlik kurallarını iyi bilen ve hijyen kurallarına uyan, Dış görünüşüne özen gösteren, Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, Sigara kullanmayan,konuşması düzgün, 40 yaşını aşmamış Bayan eleman alınacaktır. İŞ TANIMI -Çay-kahve ve ofisin temizlik işlerinden sorumlu olacak, - Günlük öğle yemeği, -Gelen misafirleri ağırlayarak, ikramların servisini yapacaktır. Çalışanlara ve yöneticilere çay kahve ikramı yapacaktır.

2 ay önce

Proje Koodinatörü

Areda Danışmanlık - Abana

7 YILDIR ARAŞTIRMA VE EĞİTİM ALANINDA HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE PROJE KOORDİNATÖRÜ ARIYORUZ. ARANAN ÖZELLİKLER: OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM, SÜREKLİ YENİ FİKİRLERE AÇIK, İŞ GELİŞTİRME SÜREÇLERİNE KATKI SAĞLAYABİLECEK İSTEKTE OLMAK. AKTİF ARAÇ KULLANAN. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, LİSANS/ÖNLİSANS MEZUNU, TEKNOLOJİYE HAKİM, BAY ELEMAN ARANMAKTADIR. AREDA DANIŞMANLIK

2 ay önce

Kuaför Kalfası

Çağdaş Erkek Kuaförü - Abana

Kurtköy Yenişehir Mahallesi civarında oturan Erkek Kuaförüne Kuaför Kalfası aranmaktadır.

1 ay önce

Kesimci

Veo Bebe Çocuk Araç Ve Grç. Teks. San. Tic. - Abana

Bebe Çocuk Giyiminde Deneyimi olan Makastar aramaktayız..

2 ay önce

Kurum Müdürü

Minivercity Anaokulu - Abana

AİLE SOSYAL HİZMETLERE BAĞLI KREŞİMİZE KURUM MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR. DAHA ÖNCE ANAOKULUNDA, KREŞLERDE KURUM MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞMIŞ KİŞİLER VEYA BELİLİRLİ BRANŞLARDAN 4 SENELİK ÜNİVERSİTE MEZUNLARI 2 SENE SİGORTALI OLARAK ÇALIŞMIŞ 2 SENELİK ÜNİVERSİTE MEZUNLARI 4 SENE SİGORTALI OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMALARI GEREKMEKTEDİR. TAM ZAMANLI YARI ZAMANLI OLARAK ÇALIŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN BAŞVURULARINDA BELİRTSİNLER.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Erte - Abana

Suadiye- Kadıköy’ de hizmet veren okul öncesi eğitim kurumumuzda görev almak üzere; • Üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Bölümünde 4 yıllık Lisans veya 2 yıllık Ön lisans eğitimi almış ya da meslek lisesi çocuk gelişimi bölümlerinden mezun, • Tercihen daha önce 2-6 yaş grubunda 2 yıllık bir eğitim sektörü tecrübesi olan, • İletişim becerileri güçlü, • Hizmet kalitesine önem veren, • 35 yaşını aşmamış, • MS Office programlarını kullanabilen, • Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen, İlgilenen öğretmen adaylarınını bize ulaşmalarını rica ediyoruz. rica ediyoruz.

1 ay önce

Şoför

Alvin Su Meşrubat - Abana

-E Sınıfı SRC Ve Piskoteknik Belgesine Sahip, Sorumluluk Alabilen, Rut Bölgesindeki Siparişleri Sevk Edecek Tecrübeli Şöforler Aranmaktadır. Servis Mevcuttur.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Kemal Çetin Mali Müşavirlik Ofisi - Abana

-MALİ MÜŞAVİRLİK OFISINDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ -LUCA MUHASEBE PROGRAMINI KULLANABİLEN -TEK DÜZEN HESAP PLANI BİLEN VE UYGULAMALI OLARAK KULLANAN, -KDV-MUHTASAR-BA-BS - BEYANI YAPABİLEN, -VERGİ DAİRESİ , TİCARET ODASI İŞLEM VE TAKİBİNİ SAĞLAYABİLECEK -SSK BİLDİRGE,BORDRO,İŞÇİ GİRİŞ-ÇIKIŞLARINI YAPABİLEN, -LUCA MUHASEBE PROGRAMINI KULLANABİLEN ÇALIŞMA ARKADAŞI ALINACAKTIR.

2 ay önce

Çalışma Ekonomisti

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Abana

Çalışma Ekonomisti aranmaktadır.Turizm firmasında İk Uzmanı olarak çalışacak;Sosyal güvenlik sistemleri konusunda çalışanları yönlendirebilecek,İş geliştirme olanakları hakkında aydınlatacak,Toplu sözleşme ve sendikacılık konusunda çalışmalar yapacak,İş piyasasının durumu hakkında güncel bilgiye sahip,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Fast Amerıcan Englısh - Abana

Eğitim kurumumuza part yada full time çalışabilecek matematik öğretmenleri alınacaktır.

1 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Csi Sigorta Ara. Hiz. A. Ş. - Abana

Genel Nitelikler: • Çankaya Öveçler’de bulunan acenteliğimize; • SEGEM sertifikası bulunan • MS Office programlarına hâkim, • Satış ve operasyon alanında özgüveni olan • İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün • İkna kabiliyetine güvenen ve pozitif düşünce yapısına sahip • Sigorta alanındaki kanun ve yönetmelikleri bilen ve takip eden. • Kurumsal temsil özelliğine sahip • Takipçilik, iletişim becerisi ve münazara yeteneği gelişmiş • Ekip çalışmasına yatkın ve pratik • Sigorta ekranlarına hâkim • Hasar ekranlarına ve hasar yönetim sürecine hâkim • 35 yaşını aşmamış, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İş Tanımı: • Poliçeleri takip ve tanzim etmek • Poliçelerin tahsilâtını yapmak ve bununla ilgili gerekli belgeleri düzenlemek • Müşterilere çapraz satış yapabilmek • Teklif taleplerini değerlendirerek müşteriyi ve yönetimi bilgilendirmek • Talepler doğrultusunda olası veya mevcut riskleri değerlendirmek • Hasarın olduğu andan itibaren ödeme sürecine kadar sigortalıya destek olmak • Sigorta Şirketleri ile ilişkilerin sağlıklı yürütülmesi adına nezaket ve saygı çerçevesi içerisinde bulunmak. • Ay sonu raporları oluşturmak.

1 ay önce

Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Aplus Lazer Estetik - Abana

KARTAL Şubemizde görevlendirilmek üzere ; Estetisyenlik diploması veya sertifikası olan, Hasta memnuniyetine önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, İş disiplini ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Takım çalışmasına uyumlu, Alexandrite cihaz kullanabilen Çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Elektrikçi (Genel)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Abana

Elektrikçi (Genel) aranmaktadır.Projelerimizde yönlendirilmek üzere sahada ve şantiyede çalışabilecek, elektrik ve alt yapısını bilen Elektrik Ustaları çalışma arkadaşları alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Prodex Saglık Hizmetleri - Abana

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satış ekibinde görevlendirilmek üzere İZMİR ilinde ikamet eden aşağıdaki nitelikleri taşıyan bay-bayan takım arkadaşları arıyoruz; En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu, Satış / pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli (Tercihen medikal sektörde) MS Office programlarına hakim, Satış odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama - organizasyon yeteneği gelişmiş ve özdisiplinli, İletişim becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için). NOT:BAŞVURULAR ONLİNE OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.RESİMLİ CV LER DEĞERLENDİRİLECEKTİR

2 ay önce

Ekskavatör Operatörü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Abana

Ekskavatör Operatörü aranmaktadır.Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için; İş makinelerinin kullanıldığı tesiste çalışacak Ekskavatör Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Abana Geneli Sektörler